Betgaranti Para Çekme Çeşitleri

Betgaranti sitesi finansal işlemlerde, özellikle para çekme işlemlerinde, güven ile hareket eden, kolay para çekme imkanı, hızlı para çekme imkanı sunan yabancı sitelerden, online sitelerden bir tanesini işaret etmektedir. Betgaranti para çekme çeşitleri kişisel banka hesaplarınızdan ve para çekme çeşitleri meydana getirmiş olduğunuz sanal cüzdan seçeneklerinden meydana gelmektedir. Kullanabileceğiniz seçeneklerin banka havalesi ile para çekme yöntemi, EFT ile para çekme yöntemi ve ecopayz  ile para çekme yöntemi olduğu görülmektedir. 7 gün 24 saat boyunca EFT işlemi hariç olmak üzere, para çekme talimatı verip, ödeme alabilirsiniz.

Betgaranti En Düşük Para Çekme Miktarı

Sorunsuz bir şekilde ödeme almak, kazandığınız paraları sorun yaşamadan geri almak istiyor iseniz, para çekme talebi formu üzerine betgaranti en düşük para çekme miktarı olarak belirlenmiş değerleri yazmak zorundasınız. Bu sitede sanal cüzdanlar ile ya da bu sitede kişisel hesaplar ile alabileceğiniz en düşük ödeme miktarının, 200 Türk Lirası olduğu görülmektedir.

Elbette 200 Türk Lirası altında para kazanmış olabilirsiniz. Burada bakmanız ya da takip etmeniz gereken bölüm, ana hesabınız olacaktır. Hesap üzerinde herhangi bir seçenekten elde ettiğiniz kazançların toplam miktarı, 200 Türk Lirası olmalıdır. Bir günde, bir seferde ya da birkaç günde bu miktarda parayı hesapla görebilir, gördüğünüz andan itibaren para çekme talimatı verebilirsiniz.

Betgaranti En Yüksek Para Çekme Miktarı

En düşük anlayışında olduğu gibi, betgaranti en yüksek para çekme miktarı anlayışında da seçenekler için standart bir rakamsal değer belirlemektedir. Tek seferde 12.500 Türk Lirası para çekme talimatı, 2 seferde 25.000 Türk Lirası toplam para çekme talimatı vereceksiniz. 2 seferde talimat verecek iseniz, her bir işlem arasında minimum 2 saat işlem süresinin geçmesini bekleyeceksiniz. 25.000 Türk Lirası üzerinde, gün içerisinde, 24 saat içerisinde ödeme almanız gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Betgaranti Para Çekme Çeşitleri İçin Komisyon Alıyor mu?

Betgaranti para çekme çeşitleri olarak sanal cüzdanlar ve hesaplar kullanımda bulunmaktadır. En düşük, en yüksek miktarlar yukarıda anlatılmıştır. Vereceğiniz talimatın gerçeğe dönüşmesi ile ilgili olarak, betgaranti para çekme çeşitleri için komisyon alıyor mu? Sorusunu gündeme getirdiğinizde, komisyon anlayışının bulunmadığını bilmelisiniz. Hiçbir kullanıcıdan komisyon alınmaz, hiçbir para çekme talimatından miktar dikkate alınacak şekilde, komisyon anlayışı gündeme getirilmez. İstediğiniz kadar limitler dahilinde para çekme talimatı verirsiniz ve hiçbir işlemde komisyon alınmadığını tespit edersiniz.